Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Jan van Besouw
Goirle
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
19:30
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Speeldoos
Baarn
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Warande
Turnhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
CulturA & Zo
Nootdorp
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Lievekamp
Oss
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Figi Theater
Zeist
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kargadoor
Utrecht
zaterdag 23 april 2016
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
zondag 24 april 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 25 april 2016
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 26 april 2016
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 29 april 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 30 april 2016
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht