Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Kielzog
Hoogezand
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Para
Breda
Den Bolder
Waspik
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Beun
Heiloo
De Boodschap
Rijen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Floralis
Lisse
De Dialoog
Ermelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 10 december 2016
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
Philippe Geubels
Para, Breda
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
zondag 11 december 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 12 december 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
dinsdag 13 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
woensdag 14 december 2016
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen