Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
So What!
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
17:00
't Kooltuintje
Alkmaar
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Mirliton Theater
Utrecht
20:30
Mirliton Theater
Utrecht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:30
't Bierhuys
Woerden
20:30
Club Move
Barneveld
20:00
Nieuwe Veste
Breda
17:30
Nieuwe Veste
Breda
15:00
Nieuwe Veste
Breda
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
14:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
United Stage
Veenendaal
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Bacchus
Leiden
19:00
Hofman
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
De Schavuit
Zeist
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
woensdag 28 mei 2014
20:00
Wim Helsen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Urbanus
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 29 mei 2014
20:00
Dames voor na Vieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 30 mei 2014
20:00
De Bloeiende Maagden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
ComedyKings
Meervaart, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Greg Shapiro - Superburger
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Markant Uden, Uden
zaterdag 31 mei 2014
20:00
De Bloeiende Maagden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dorine Wiersma - Zei ik dat?
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Spant!, Bussum
20:00
Wim Helsen
Theater De Veste, Delft
20:00
Marc Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zondag 01 juni 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
maandag 02 juni 2014
20:15
Guido Weijers - V
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 03 juni 2014
20:15
Guido Weijers - V
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 04 juni 2014
20:00
Miranda Sings
Meervaart, Amsterdam
donderdag 05 juni 2014
20:00
Guido Weijers - V
Parktheater, Eindhoven
20:00
Katinka Polderman
Theater De Lampegiet, Veenendaal
vrijdag 06 juni 2014
20:00
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
20:00
Guido Weijers - V
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Lewis Black
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 07 juni 2014
20:00
Guido Weijers - V
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jandino Asporaat
Ahoy, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 08 juni 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 09 juni 2014
20:00
Lewis Black
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 10 juni 2014
20:15
Javier Guzman - Delirium II
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Aries Spears
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 12 juni 2014
20:30
Opzeeland en Fransen
So What!, Gouda
vrijdag 13 juni 2014
20:00
Cabarestafette
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 14 juni 2014
17:00
Rickelodeon
't Kooltuintje, Alkmaar
20:00
Creatifs
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
vrijdag 20 juni 2014
20:00
Hakken in het Zand
C.C. Parnassos, Utrecht
zaterdag 16 augustus 2014
20:30
Comedyhuis warmt op deel I
Mirliton Theater, Utrecht
zaterdag 23 augustus 2014
20:30
Comedyhuis warmt op deel II
Mirliton Theater, Utrecht
zaterdag 30 augustus 2014
20:00
Reggie Watts
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Comedyhuis warmt op deel III
Cafe Averechts, Utrecht
woensdag 03 september 2014
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
donderdag 04 september 2014
20:30
Comedy Inc.
Club Move, Barneveld
20:00
Daan Taks / Dood aan de Powezie / Phil Von
Nieuwe Veste, Breda
17:30
Call me Keet / Justin Samgar / Wibo Kosters
Nieuwe Veste, Breda
15:00
Dean Bowen / Martin Beversluis / Tessa de Swart
Nieuwe Veste, Breda
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Toegift, Den Hoorn
vrijdag 05 september 2014
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Veur Theater, Leidschendam
zaterdag 06 september 2014
21:00
Lies Mons / Rudolf Hecke
PlusEtage, Baarle-Nassau
zondag 07 september 2014
20:00
Tig Notaro
Toomler Theater, Amsterdam
14:30
Jennifer Evenhuis - Gul
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
woensdag 10 september 2014
20:00
Emilio Guzman
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
donderdag 11 september 2014
20:15
Maarten van Rossem
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
vrijdag 12 september 2014
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:30
Dolf Jansen
Theater Ludens, Voorburg
zaterdag 13 september 2014
16:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ronald Goedemondt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Bacchus, Leiden
maandag 15 september 2014
19:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
dinsdag 16 september 2014
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 17 september 2014
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
donderdag 18 september 2014
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:00
Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Comedyhuis Comedynight: Leon van der Zanden, Stefan Pop e.a.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 19 september 2014
20:00
Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Firma Weijland
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Cabaretteketet
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 20 september 2014
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Firma Weijland
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
zondag 21 september 2014
14:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Firma Weijland
DRU-Cultuurfabriek, Ulft