Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater Dakota
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Vestzaktheater
Son
Junushoff Theater
Wageningen
Scheldetheater
Terneuzen
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Podium Neede
Neede
Theater de Bussel
Oosterhout
De Eendracht
Gemert
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ludens
Voorburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Capitole
Gent
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Schalm
Veldhoven
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Musiater
Zevenaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
zaterdag 29 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Oldenosborn - #Life
De Schakel, Gilze
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Vestzaktheater, Son
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Wilminktheater, Enschede
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Bussel, Oosterhout
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - De Afterparty
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
zondag 30 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
maandag 31 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 01 november 2016
20:00
Yentl & de Boer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 02 november 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten
Junushoff Theater, Wageningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
Eva Crutzen - Spiritus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 03 november 2016
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Aan de Slinger, Houten
Wilfried de Jong & Bruut!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Het Musiater, Zevenaar
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Chassé Theater, Breda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Munttheater, Weert
20:15
Janneke Jager / Jennifer Evenhuis
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen