Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
In de Brouwerij
Asten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Spant!
Bussum
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Fulcotheater
IJsselstein
zaterdag 18 januari 2014
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marieke Visser
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marc Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
20:00
LOS Muziektheater - FCKD
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Lebbis
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Kasper van Kooten met Karakter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jochen Otten
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
In de Brouwerij, Asten
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Fred Delfgaauw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Eric Koller
Hoftheater, Raalte
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Posttheater, Arnhem
20:00
Diederik van Vleuten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
De Meerpaal, Dronten
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cabarestafette
Theater De Kolk, Assen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 19 januari 2014
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Markant Uden, Uden
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Marc Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
14:30
Fred Zuiderwijk - Kringloop
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 21 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marieke Visser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dames voor na Vieren
De Maaspoort, Venlo
20:00
Alex Klaasen
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 22 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wim Helsen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Roué Verveer - FF wat anders
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Koning
Schouwburg de Lawei, Drachten
Made in Belgium
Theater PePijn, Den Haag
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V
Wilminktheater, Enschede
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Musis, Arnhem
20:00
Ali B beken(d)t
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Alex Klaasen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 23 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wim Helsen
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - FF wat anders
Posttheater, Arnhem
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Murth Mossel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Made in Belgium
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Katinka Polderman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Theater Concordia, Enschede
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Guido Weijers - V
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dolf Jansen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dames voor na Vieren
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alex Klaasen
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 24 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wim Helsen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Urbanus
Chassé Theater, Breda
20:00
Onno Innemee
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Murth Mossel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Made in Belgium
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lenette van Dongen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Lebbis
van Beresteyn, Veendam
20:00
Katinka Polderman
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Howard Komproe - Grijs
Posttheater, Arnhem
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eva Crutzen met Bankzitten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Erik van Muiswinkel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Emilio Guzman
Het Klooster, Woerden
20:00
Dolf Jansen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
De Hyena's
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Comedyhuis ComedyKitchen
Tivoli, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Alex Klaasen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 25 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Urbanus
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - De maand van Martijn
Posttheater, Arnhem
20:00
Marieke Visser
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Marc Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jochen Otten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Henk van Straten / Karin Bruers
Gashouder, Dedemsvaart
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Fulcotheater, IJsselstein