Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DeMess
Naarden
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pook
Oostknollendam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Arto Theater
Schoonhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Huiskamer
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Imperiumtheater
Leiden
00:00
P3
Purmerend
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 11 januari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 12 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 13 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
maandag 14 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2019
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
woensdag 16 januari 2019
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam