Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Kulturhus
Borne
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Bon theater
Medemblik
C.C. De Werf
Aalst
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
De Toegift
Den Hoorn
DeMess
Naarden
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Imperiumtheater
Leiden
00:00
P3
Purmerend
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 11 januari 2019
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 12 januari 2019
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
zondag 13 januari 2019
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
maandag 14 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
woensdag 16 januari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam