Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
22:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Iduna
Drachten
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Artemis
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
woensdag 09 april 2014
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 10 april 2014
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Piepschuim
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
C.C. Stroud, Putten
20:00
Glenn Wool
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
Musis, Arnhem
20:00
Dolf Jansen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thomas van Luyn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pieter Jouke: Woord Houden
Podium 't Beest, Goes
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Micha Wertheim
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Katinka Polderman
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Idea, Soest
vrijdag 11 april 2014
20:00
Micha Wertheim
Agnietenhof, Tiel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Agora Theater Druten, Druten
22:30
Amsterdam English Comedy Nights - April Edition
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Emilio Guzman
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Katinka Polderman
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marieke Visser
Hoftheater, Raalte
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Thomas van Luyn
Meervaart, Amsterdam
20:00
Glenn Wool
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Posttheater, Arnhem
20:00
Dolf Jansen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pepijn Schoneveld met Meneer Jongetje
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Werftheater, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 12 april 2014
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
BaronTheater, Opende
20:15
Ellen Dikker
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Els de Schepper - Feest
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dames voor na Vieren
De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
In de Brouwerij, Asten
20:30
Freek de Jonge - Zondermeer
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Martiniplaza, Groningen
20:30
Comedy night
Posttheater, Arnhem
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Glenn Wool
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Creatifs
Theater Artemis, 's-Hertogenbosch
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lebbis
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Werftheater, Utrecht
20:00
Katinka Polderman
Zaantheater, Zaandam
zondag 13 april 2014
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Glenn Wool
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 14 april 2014
20:00
Glenn Wool
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 15 april 2014
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Martijn Koning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Glenn Wool
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Weijers - V
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 16 april 2014
20:00
Micha Wertheim
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Marieke Visser
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Dolf Jansen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Murth Mossel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Munttheater, Weert
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
ComedyKings
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy kings
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric Koller
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Els de Schepper - Feest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis
Theater De Veste, Delft
20:00
Glenn Wool
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 17 april 2014
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
De Muze, Noordwijk
20:30
Cammeretten finalistentournee
Groene Engel, Oss
20:30
Comedy Kitchen-testnight
Rietveld Theater, Delft
20:00
Lenette van Dongen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk