Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Velinx
Tongeren
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Velinx
Tongeren
20:30
Den heuvel
Alphen
Diligentia
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Enschede
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Comedy Huis
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 08 oktober 2016
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
zondag 09 oktober 2016
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
DeLaMar, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Het Klooster, Woerden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Markant Uden, Uden
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 10 oktober 2016
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 11 oktober 2016
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
woensdag 12 oktober 2016
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
donderdag 13 oktober 2016
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
vrijdag 14 oktober 2016
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn