Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kielzog
Hoogezand
Figi Theater
Zeist
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater Posa
Lelystad
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
donderdag 20 december 2018
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
William Boeva - Reset
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
vrijdag 21 december 2018
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 22 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
zondag 23 december 2018
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 27 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk