Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bon theater
Medemblik
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater RhederArt
Dieren
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Kolk
Assen
20:00
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Concordia
Enschede
Theaterpand Weesp
Weesp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Perron
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Papenstraattheater
Zwolle
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
WORM
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Perron
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Theater Dreumel
Dreumel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Omval
Diemen
Theater Idea
Soest
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Pook
Oostknollendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Klooster
Woerden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Kantine Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Diligentia
Den Haag
BaronTheater
Opende
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
zaterdag 26 september 2015
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zondag 27 september 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld en Kim van Zeben - Lachend het weekend uit!
Rietveld Theater, Delft
maandag 28 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 29 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 30 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 01 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 02 oktober 2015
André Manuel - Het geval apart
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman
WORM, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meerpaal, Dronten
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Hoftheater, Raalte
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Omval, Diemen
zaterdag 03 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
Kasper van Kooten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
BaronTheater, Opende
Martijn Koning - Koning van de Lach
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Kolk, Assen