Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
De Zwaan
Uitgeest
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gouverneurstheater
Heusden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. De Werf
Aalst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hof 88
Almelo
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Kruisboog
Tienen
vrijdag 18 november 2016
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 19 november 2016
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
20:15
Enge Buren - Ruk!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Agora Theater Druten, Druten
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Zwaan, Uitgeest
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Minou Bosua - Minoux
De Kattendans, Bergeijk
20:00
NUHR
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Gouverneurstheater, Heusden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
zondag 20 november 2016
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
maandag 21 november 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 22 november 2016
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 23 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
donderdag 24 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen