Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Speeldoos
Vught
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Tuin
Leusden
Kantine Walhalla
Rotterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Omval
Diemen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
Huistheater De Steenakker
Haps
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podium Boxtel
Boxtel
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater De Lievekamp
Oss
Het Klooster
Nuenen
De Weijer
Boxmeer
Meervaart
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Perron
Amsterdam
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Omval
Diemen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Spiegel
Zwolle
Dok6
Panningen
Arto Theater
Schoonhoven
Het Perron
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
De Schattelijn
Geertruidenberg
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Bon theater
Medemblik
vrijdag 18 september 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
zaterdag 19 september 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
zondag 20 september 2015
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 23 september 2015
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 24 september 2015
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 25 september 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
zaterdag 26 september 2015
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik