Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Gouverneurstheater
Heusden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kattendans
Bergeijk
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
C.C. De Werf
Aalst
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Witte Theater
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
zaterdag 19 november 2016
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Enge Buren - Ruk!
C.C. Myllesweerd, Mill
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Gouverneurstheater, Heusden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Sleutelmoment
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Minou Bosua - Minoux
De Kattendans, Bergeijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
20:00
NUHR
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Hof 88, Almelo
zondag 20 november 2016
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 21 november 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 22 november 2016
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 23 november 2016
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 november 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp