Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Pook
Oostknollendam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Dok6
Panningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Reggehof
Goor
20:30
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Werftheater
Utrecht
vrijdag 17 november 2017
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 18 november 2017
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 19 november 2017
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
dinsdag 21 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 22 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 23 november 2017
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 24 november 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht