Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Theater Gooiland
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Reggehof
Goor
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Cammeleur
Dongen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Dok6
Panningen
Theater De Omval
Diemen
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Oosterpoort
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Meerpaal
Dronten
S.C.C. De Ruchte
Someren
RAI Theater
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De Pas
Heesch
De Klif
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Lawei
Drachten
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Kulturhus Holten
Holten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater PePijn
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vrijdag 05 april 2019
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere