Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
de Berchplaets
Berghem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
de Berchplaets
Berghem
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Tuin
Leusden
20:15
De Weijer
Boxmeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Cultura
Ede
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Sneek
Sneek
Bon theater
Medemblik
20:00
Capitole
Gent
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 17 april 2015
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martin Simek - Enkelspel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lach het weg
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon | Sluimer
De Maaspoort, Venlo
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater Ludens, Voorburg
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Westrand, Dilbeek
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Spant!, Bussum
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Buitenstaanders
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
S.C.C. De Enck, Oirschot
zaterdag 18 april 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Schudden - Perrongeluk
van Beresteyn, Veendam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Pieter Jouke - Tot nu toe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Figi Theater, Zeist
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
de Berchplaets, Berghem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lach het weg
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
de Berchplaets, Berghem
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Spant!, Bussum
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon | Sluimer
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
De Weijer, Boxmeer
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
Hoftheater, Raalte
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Cultura, Ede
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Chassé Theater, Breda
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater Sneek, Sneek
Buitenstaanders
Bon theater, Medemblik
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Capitole, Gent
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Anuar - Integer
Het Veur Theater, Leidschendam
zondag 19 april 2015
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Theater PePijn, Den Haag
maandag 20 april 2015
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Guido Weijers
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 21 april 2015
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martin Simek - Enkelspel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Chassé Theater, Breda
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
woensdag 22 april 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cultura, Ede
20:00
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam