Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
De Dialoog
Ermelo
Het Musiater
Zevenaar
De Horst
Venhorst
De KultuurKlup
Elst
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Capellenborg Theater
Wijhe
De Hege Fonnen
Lemmer
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:00
Theater De Kolk
Assen
Spant!
Bussum
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Beauforthuis
Austerlitz
Zaantheater
Zaandam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Musis
Arnhem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Dok6
Panningen
zaterdag 12 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
zondag 13 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
dinsdag 15 maart 2016
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
woensdag 16 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
donderdag 17 maart 2016
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De Maaspoort, Venlo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 18 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen