Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
van Beresteyn
Veendam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 11 november 2016
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Meerpaal, Dronten
Wilfried de Jong & Bruut!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Philippe Geubels
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Ergens Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 12 november 2016
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
zondag 13 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
maandag 14 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
dinsdag 15 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
woensdag 16 november 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden