Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BG-22-24
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 13 mei 2016
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 14 mei 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 15 mei 2016
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
maandag 16 mei 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 17 mei 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 18 mei 2016
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 19 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave
BG-22-24, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 20 mei 2016
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam