Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Annabel
Rotterdam
BREStheater
Brielle
C.C. Palethe
Overpelt
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hofman
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Taverne
Bergen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
013
Tilburg
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
van Beresteyn
Veendam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Dok6
Panningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:00
Schouwburg Almere
Almere
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Lokeren
Lokeren
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
woensdag 25 mei 2016
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 26 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 27 mei 2016
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 28 mei 2016
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
zondag 29 mei 2016
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
maandag 30 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 31 mei 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem