Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Musis
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Dialoog
Ermelo
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
De Klif
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Gashouder
Dedemsvaart
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
donderdag 21 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 22 april 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 23 april 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht