Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
ATLAS Theater
Emmen
De Cerck
Beilen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Leest
Waalwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Witte Theater
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Stroud
Putten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Theater Idea
Soest
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Dok H2O
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
dinsdag 18 oktober 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 19 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 20 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
vrijdag 21 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
zaterdag 22 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer