Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
Lotto Arena
Antwerpen
Werftheater
Utrecht
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Luctor et Emergo
Rilland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Trefpunt
Warmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Gouverneurstheater
Heusden
Werftheater
Utrecht
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Het Evertshuis
Bodegraven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Bon theater
Medemblik
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Posa
Lelystad
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 23 september 2017
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Lucinda Sedoc
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Lotto Arena, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater RhederArt, Dieren
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
zondag 24 september 2017
12:00
Piepschuim
De School van Frieswijk, Schalkhaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 25 september 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 26 september 2017
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 27 september 2017
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
donderdag 28 september 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
vrijdag 29 september 2017
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
zaterdag 30 september 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 04 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
donderdag 05 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 06 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 07 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda