Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
De Tramwerkplaats
Winschoten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Proeflokaal Belgie
Almelo
The Hub for Expats
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
14:30
Munttheater
Weert
14:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Café The Florin
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Perron
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
RAAF
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
Theater PePijn
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
17:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Zaantheater
Zaandam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
zaterdag 21 september 2013
20:15
Who's afraid of George and Mildred?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Stefan Pop
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Stefan Pop
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Sander van Opzeeland
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Katinka Polderman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Erik van Muiswinkel
Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren met De Ware Naaktheid/try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Arno van der Heyden
De Tramwerkplaats, Winschoten
20:00
Anne Jan Toonstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zondag 22 september 2013
20:00
Thijs Kemperink / André Manuel
Proeflokaal Belgie, Almelo
Joe Eagan / Paul Myrehaug / Peter White / Sand Van
The Hub for Expats, Eindhoven
20:00
Electropis - Henry van Loon
Parktheater, Eindhoven
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
14:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Munttheater, Weert
14:00
Comedy Under The Stars
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 23 september 2013
The Florin English Comedy Night
Café The Florin, Utrecht
20:00
Stefan Pop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 24 september 2013
20:00
Emilio Guzman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 september 2013
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Posttheater, Arnhem
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Het Perron, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller
Agnietenhof, Tiel
20:00
Emilio Guzman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 26 september 2013
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Podium 't Beest, Goes
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Het Perron, Amsterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Reggehof, Goor
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Chris van der Ende - Gek
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 27 september 2013
20:00
Nadaav Chermon / Jean Opgenort / Koen Rijsbrack / e.a.
RAAF, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lebbis
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochen Otten
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Cultura, Ede
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Erik van Muiswinkel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Eric Koller
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Emilio Guzman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 28 september 2013
20:30
Vincent Bijlo
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Urbanus
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Onno Innemee met Ojee, Papadag!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Marco Roelofs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marc Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lebbis
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Jochen Otten
Werftheater, Utrecht
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Diederik van Vleuten
Goudse Schouwburg, Gouda
17:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
zondag 29 september 2013
20:00
Vet Kindercabaret
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Urbanus
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
maandag 30 september 2013
20:00
Jeroen Leenders
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 oktober 2013
20:00
Thomas van Luyn
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Claudia de Breij - Alleen voor de Nederlandse film
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Havezathe het Everloo, Rossum
woensdag 02 oktober 2013
20:00
Ton Kas
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van Opzeeland
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim
Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater de Bussel, Oosterhout
donderdag 03 oktober 2013
20:00
Stefan Pop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sander van Opzeeland
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Madelijne Kool & Andre Pouwer: De Geluk App
Podium 't Beest, Goes
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lammerentoer deLuxe met De Bloeiende Maagden
Groene Engel, Oss
20:15
Guido Weijers - V
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Koningshof, Maassluis
20:00
Erik van Muiswinkel
De Poorterij, Zaltbommel