Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Mythe
Goes
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Smeltkroes
Maarheeze
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
P3
Purmerend
15:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Cultura
Ede
Theater De Veste
Delft
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
M-Lab
Amsterdam
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Martiniplaza
Groningen
vrijdag 18 december 2015
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 19 december 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Op recept (reprise)
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Veur Theater, Leidschendam
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Mythe, Goes
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Zaantheater, Zaandam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
De Smeltkroes, Maarheeze
Alex Roeka - Voort!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 20 december 2015
Vincent Bijlo
Bimhuis, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
P3, Purmerend
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
maandag 21 december 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 22 december 2015
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Veste, Delft
woensdag 23 december 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Chassé Theater, Breda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend (Oudejaars 2015)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 26 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 27 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 28 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 december 2015
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 30 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 31 december 2015
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 02 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Chassé Theater, Breda
zondag 03 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 04 januari 2016
20:00
Najib Amhali
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 05 januari 2016
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Schalm, Veldhoven
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 06 januari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - JABROER
Theater De Veste, Delft
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jan De Wilde
30CC/Schouwburg, Leuven
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Barrage
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 07 januari 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ton Kas - JABROER
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
M-Lab, Amsterdam
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Fulcotheater, IJsselstein
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen