Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Café Rex
Utrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Schavuit
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
De Klif
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Dakota
Den Haag
zondag 16 november 2014
20:15
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater De Molen, Beuningen
maandag 17 november 2014
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 18 november 2014
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Diligentia, Den Haag
20:30
Ashton Brothers - Treasures
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 19 november 2014
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
Cultura, Ede
20:15
Pieter Jouke - Woord houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
De Muze, Noordwijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Diligentia, Den Haag
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan van den Berg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ali B
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Posttheater, Arnhem
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Rietveld Theater, Delft
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Zaantheater, Zaandam
donderdag 20 november 2014
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
30CC/Wagehuys, Leuven
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Agnietenhof, Tiel
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Chassé Theater, Breda
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Het Klooster, Nuenen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark
Iduna, Drachten
20:00
Eddie Griffin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
De Hyena's
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Carte Blanche
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kasper van Kooten
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Theater Idea, Soest
20:30
Lach het weg
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater Sneek, Sneek
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 21 november 2014
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
De Eendracht, Gemert
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Klif, Nijmegen
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Meerpaal, Dronten
20:30
Lach het weg
De Weijer, Boxmeer
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Diligentia, Den Haag
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Het Klooster, Nuenen
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
M-Lab, Amsterdam
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Meervaart, Amsterdam
20:00
Urbanus Zelf!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
MAAR ONDERTUSSEN
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Carte Blanche
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Anuar - Integer
Theater Dakota, Den Haag