Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Spant!
Bussum
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cultura
Ede
Theater De Veste
Delft
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 20 december 2013
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Ladies of Disco & Soul
Zaantheater, Zaandam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Meenthe, Steenwijk
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Guido Weijers - V
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid
Posttheater, Arnhem
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
De Speeldoos, Vught
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
BREStheater, Brielle
20:00
Burengerucht: Marco Roelofs – semi seated
Mezz, Breda
20:00
Alex Klaasen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Klaasen
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 21 december 2013
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Ladies of Disco & Soul
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - V
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Fred Zuiderwijk - Kringloop
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid
Posttheater, Arnhem
20:00
Emilio Guzman
Theater Ludens, Voorburg
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Spant!, Bussum
20:00
Alex Klaasen
De Harmonie, Leeuwarden
zondag 22 december 2013
15:00
Rob en Emiel - Geknipt & Geschoren
Posttheater, Arnhem
20:00
Ladies of Disco & Soul
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 23 december 2013
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
LADIES OF DISCO & SOUL | CHRISTMAS EDITION
Deventer Schouwburg, Deventer
dinsdag 24 december 2013
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 25 december 2013
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 26 december 2013
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 27 december 2013
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 28 december 2013
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - V
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
zondag 29 december 2013
23:00
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - V
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 30 december 2013
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
20:15
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 31 december 2013
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 02 januari 2014
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 03 januari 2014
20:00
Lenette van Dongen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 04 januari 2014
20:00
Lenette van Dongen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Alex Klaasen
Spant!, Bussum
zondag 05 januari 2014
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
De Meenthe, Steenwijk
maandag 06 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 07 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marieke Visser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 08 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wim Helsen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Musis, Arnhem
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater De Lievekamp, Oss
Made in Belgium
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kommil Foo - Breken
Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Dames voor na Vieren
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:00
Alex Klaasen
Theater 't Speelhuis, Helmond
donderdag 09 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Thomas van Luyn
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
Made in Belgium
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Lebbis
Cultura, Ede
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Theater Sneek, Sneek
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Sneek, Sneek