Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Markant Uden
Uden
16:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zaal Spectrum
Veenendaal
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Minnepoort
Leuven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Schavuit
Zeist
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
vrijdag 13 maart 2015
21:00
Comedy Café
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater De Musketon, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Anuar - Integer
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Ali B beken(d)t
Energiehuis, Dordrecht
zaterdag 14 maart 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Almere, Almere
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Piepschuim - Recept
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Oeloek - Prille Roest
Perron-3, Rosmalen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Max van den Burg - Amok
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater Idea, Soest
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lach het weg
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon | Sluimer
Zaantheater, Zaandam
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater Hof 88, Almelo
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
De Warande, Turnhout
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Carte Blanche
Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabaretteketet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Agnietenhof, Tiel
20:00
Anuar - Integer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ali B beken(d)t
Markant Uden, Uden
zondag 15 maart 2015
16:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show)
PopEi, Eindhoven
maandag 16 maart 2015
20:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Max van den Burg - Amok
RASA, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 17 maart 2015
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Zaantheater, Zaandam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Wilminktheater, Enschede
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lach het weg
Parktheater, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
woensdag 18 maart 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Maaspoort, Venlo
20:00
Piepschuim - Recept
Zaal Spectrum, Veenendaal
20:00
Max van den Burg - Amok
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Minnepoort, Leuven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Henry van Loon | Sluimer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Het Klooster, Nuenen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ali B beken(d)t
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 19 maart 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tom Sligting / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Diligentia, Den Haag
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Podium 't Beest, Goes
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
GC 't Heilaar, Beerse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort