Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultura
Ede
CulturA & Zo
Nootdorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Flint
Amersfoort
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
woensdag 13 april 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
donderdag 14 april 2016
Kommil Foo - Schoft
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 15 april 2016
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Op het laatste moment
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultura, Ede
Lankmoed - Onvergetelijk
CulturA & Zo, Nootdorp
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
Cabaretteketet
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kommil Foo - Schoft
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Zo doen we dat hier
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - De Partizanen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Martiniplaza, Groningen
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van Kooten
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Cameretten Finalistentournee
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Dakota, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Louter
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 16 april 2016
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht