Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Werftheater
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Druten
Druten
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Everloo
Rossum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Markant Uden
Uden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 02 april 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
zondag 03 april 2016
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 april 2016
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 06 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 07 april 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 08 april 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Deventer Schouwburg, Deventer
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam