Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cultuurcentrum Diest
Diest
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Palethe
Overpelt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Speeldoos
Vught
20:15
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
zaterdag 06 mei 2017
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
zondag 07 mei 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 mei 2017
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 mei 2017
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
woensdag 10 mei 2017
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 mei 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 12 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum