Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Prismare
Enschede
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Theater Zinin
Nijverdal
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater 't Pand
Gorinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Energiehuis
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Almere
Almere
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Hasselbak
Eemnes
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 06 april 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 07 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
vrijdag 08 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Je Suis Ali
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Prismare, Enschede
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Cameretten Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zinin, Nijverdal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
Jacquelien de Savornin Lohman
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zaterdag 09 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder