Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Munttheater
Weert
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Velinx
Tongeren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
30CC/Schouwburg
Leuven
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
donderdag 20 april 2017
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
vrijdag 21 april 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 22 april 2017
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
zondag 23 april 2017
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 april 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 april 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 26 april 2017
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 27 april 2017
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals