Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. De Kei
Reusel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
CulturA & Zo
Nootdorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werf
Aalst
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Taverne
Bergen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Carrousel
Ommen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
zaterdag 26 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
woensdag 30 maart 2016
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
donderdag 31 maart 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
vrijdag 01 april 2016
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk