Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Theater Cardo
Groesbeek
De Skâns
Gorredijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
zondag 09 april 2017
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
maandag 10 april 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
dinsdag 11 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
woensdag 12 april 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Omval, Diemen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Jong & Van Santen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jochen Otten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 13 april 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Klooster, Woerden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Storm, Winterswijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Munttheater, Weert
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - De Onzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Cardo, Groesbeek
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Martijn Koning - Koning van de Lach
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 14 april 2017
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maagd, Bergen op Zoom
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen