Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Idea
Soest
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kinkel
Bemmel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Theatercafe Lexke
Budel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Eendracht
Gemert
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Ludens
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Almere
Almere
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
vrijdag 19 oktober 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 20 oktober 2018
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
zondag 21 oktober 2018
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
maandag 22 oktober 2018
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 oktober 2018
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
woensdag 24 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
donderdag 25 oktober 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl