Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Werftheater
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
P3
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Werftheater
Utrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Weijer
Boxmeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posthuis Theater
Heerenveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
G.C. De Kluize
Oosterzele
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Parnassos
Utrecht
Dok6
Panningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater RhederArt
Dieren
van Beresteyn
Veendam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Werftheater
Utrecht
20:30
Roepaen
Ottersum
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Fidei et Arti
Oudenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Fidei et Arti
Oudenbosch
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ludens
Voorburg
20:30
BREStheater
Brielle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kukeleku
Horst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
donderdag 17 maart 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 18 maart 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 19 maart 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
zondag 20 maart 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 21 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht