Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:30
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
woensdag 29 maart 2017
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 30 maart 2017
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marco Lopes - Saudade
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 31 maart 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch