Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Grand cafe Kroonenburg
Amersfoort
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. De Klameare
Workum
20:00
De hoogte
Winsum
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater Posa
Lelystad
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
NTGent
Gent
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De KultuurKlup
Elst
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
M-Lab
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
16:30
Schouwburg Almere
Almere
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
vrijdag 06 maart 2015
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Wilminktheater, Enschede
20:15
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Spant!, Bussum
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Schudden - Perrongeluk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg | Baas
Meervaart, Amsterdam
21:00
Comedy Inc.
Grand cafe Kroonenburg, Amersfoort
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 07 maart 2015
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Zaantheater, Zaandam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
De hoogte, Winsum
Henry van Loon | Sluimer
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Maaspoort, Venlo
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Markant Uden, Uden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Urbanus Zelf!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Carte Blanche
Dok6, Panningen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ali B beken(d)t
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Posa, Lelystad
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Vrijspraak
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
NTGent, Gent
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Wilminktheater, Enschede
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De KultuurKlup, Elst
20:30
Max van den Burg - Amok
Agora Theater Druten, Druten
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Silvester | Regels zijn regels
Meervaart, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 08 maart 2015
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. De Kroon, Bocholt
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
M-Lab, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
16:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Schouwburg Almere, Almere
14:30
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 09 maart 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 10 maart 2015
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schuur, Haarlem
20:30
Max van den Burg - Amok
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ali B beken(d)t
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 11 maart 2015
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Urbanus Zelf!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Fulcotheater, IJsselstein