Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Klif
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theaterpand Weesp
Weesp
De hoogte
Winsum
20:15
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
20:15
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Het Trefpunt
Warmond
Het Plein
West-Graftdijk
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
15:00
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 29 januari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
zaterdag 30 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 31 januari 2016
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 02 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 03 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Daniël Arends
Theater de Koornbeurs, Franeker
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kommil Foo - Schoft
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 04 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn