Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Ludens
Voorburg
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Aan de Slinger
Houten
zaterdag 05 oktober 2019
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
zondag 06 oktober 2019
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 09 oktober 2019
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
donderdag 10 oktober 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 11 oktober 2019
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten