Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weverij
Zierikzee
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Klif
Nijmegen
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
woensdag 20 april 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 april 2016
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 22 april 2016
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
zaterdag 23 april 2016
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht