Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Polanentheater
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Idea
Soest
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:15
Hoftheater
Raalte
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Den heuvel
Alphen
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Klooster
Woerden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Musis
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. 't Gasthoes
Horst
C.C. Parnassos
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Weijer
Boxmeer
zaterdag 29 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
zondag 30 september 2018
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Moederziel Alleen
Polanentheater, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
maandag 01 oktober 2018
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
dinsdag 02 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
BREStheater, Brielle
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mike Epps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Idea, Soest
woensdag 03 oktober 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 04 oktober 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
vrijdag 05 oktober 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer