Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Cultura
Ede
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rotown
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Spant!
Bussum
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
woensdag 14 januari 2015
20:15
Ali B beken(d)t
Musis, Arnhem
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Markant Uden, Uden
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Theater De Boerderij, Huizen
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Chassé Theater, Breda
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Posttheater, Arnhem
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Harderwijk, Harderwijk
donderdag 15 januari 2015
20:15
Ali B beken(d)t
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Hoftheater, Raalte
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Carolien Borgers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Cultura, Ede
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Flint, Amersfoort
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon | Sluimer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Rotown, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kasper van Kooten - Karakters
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Margriet Bolding
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Veste, Delft
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Klooster, Nuenen
vrijdag 16 januari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Theater Zinin, Nijverdal
Brigitte Kaandorp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
De Speeldoos, Vught
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Spant!, Bussum
21:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon | Sluimer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Patronaat, Haarlem
20:30
Jan Rot - Kampvuur
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Diligentia, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Figi Theater, Zeist
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Madelijne Kool
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Max van den Burg - Amok
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Werftheater, Utrecht
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:15
Raf Walschaerts - Jongen toch
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 17 januari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg de Lawei, Drachten