Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Het Trefpunt
Warmond
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Schakel
Gilze
Theater Bouwkunde
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Bon theater
Medemblik
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. De Werft
Geel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
CineCity
Vlissingen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Theater de Spiegel
Zwolle
De Muze
Noordwijk
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Hoftheater
Raalte
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 11 maart 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Bon theater, Medemblik
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 12 maart 2017
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 13 maart 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 14 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
woensdag 15 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 16 maart 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen