Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Boerderij
Huizen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Musis
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
Theater RhederArt
Dieren
Cultura
Ede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
zaterdag 16 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 17 januari 2016
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 18 januari 2016
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 19 januari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 20 januari 2016
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 21 januari 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
vrijdag 22 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis