Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Gashouder
Dedemsvaart
Het Kielzog
Hoogezand
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Spant!
Bussum
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Ster
Willebroek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Concordia
Enschede
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Mythe
Goes
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
zaterdag 30 januari 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 31 januari 2016
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 02 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 03 februari 2016
Kommil Foo - Schoft
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Klooster, Woerden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Muzeval, Emmen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
donderdag 04 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Ster, Willebroek
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Intgeniep - Jeukt
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Trio Giphart / Chabot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
André Manuel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Singer Theater, Laren
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Theater aan de Schie, Schiedam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Concordia, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Dakota, Den Haag
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Daniël Arends
Theater Zinin, Nijverdal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 05 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
De Muze, Noordwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag