Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Poorterij
Zaltbommel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
MC Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Prismare
Enschede
Prismare
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Klooster
Nuenen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
CK Theater
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Warande
Turnhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Casino Beringen
Beringen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Ons Tejater
Lieshout
De Smeltkroes
Maarheeze
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Blank
Overijse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
woensdag 24 april 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
donderdag 25 april 2013
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 26 april 2013
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jasper van Kuijk
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Goudse Schouwburg, Gouda
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Beun, Heiloo
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Veur Theater, Leidschendam
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond