Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Dok6
Panningen
C.C. Parnassos
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
G.C. De Kluize
Oosterzele
Kantine Walhalla
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Almere
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Gryphus
Vierlingsbeek
Werftheater
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
P3
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Figi Theater
Zeist
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
BREStheater
Brielle
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
Chassé Theater
Breda
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Meervaart
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Roepaen
Ottersum
Werftheater
Utrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Meervaart
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wesopa Weesp
Weesp
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kukeleku
Horst
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 17 maart 2016
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 18 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 19 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 maart 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam